Serdecznie zapraszamy do udziału w X Dniu Dziecka Utraconego w Lublinie.

Będzie on tradycyjnie obchodzony dnia 15 października 2018 r. (poniedziałek). Rozpoczniemy go uroczystą Eucharystią o godz. 18.00 w Kościele p.w. bł. Piotra Jerzego Frassatiego w Lublinie, ul. Skierki 12 (LSM). Zostanie ona odprawiona w intencji wszystkich rodziców, którzy stracili swoje dziecko, bez względu na czas i okoliczności jego śmierci (poronienie, śmierć okołoporodowa, choroby, samobójstwo, tragiczne wypadki).

Po Mszy św. spotkamy się na wspólnych rozmowach przy herbacie i ciastku. Będzie możliwość nabycia książek dotyczących przeżywania straty dziecka oraz uzyskania informacji o działaniach Grupy Rodziców Po Stracie Dziecka w Lublinie.

 

Poniżej zamieszczamy plakat w formacie PDF na tegoroczne obchody Dnia Dziecka Utraconego.
Zachęcamy do jego wydrukowania i rozpowszechniania, tak aby ta szlachetna idea dotarła do jak największej grupy osób.
Pobierz plakat

 

UWAGA!

Nastąpiła zmiana miejsca obchodów Dnia Dziecka Utraconego oraz comiesięcznych Mszy w pierwsze soboty miesiąca. Od tego roku będziemy się wspólnie modlić w kościele p.w. bł. Piotra Jerzego Frassatiego przy ul. Skierki 12 (LSM).
Kościół mieści się w środku osiedla i znalezienie miejsca parkingowego może być utrudnione, dlatego zachęcamy do nieco wcześniejszego przybycia.

Auto można zaparkować:

  • na niewielkim parkingu przy kościele (wjazd od ul. Wileńskiej; korzystając z GPS najlepiej wpisać adres „ul. Wileńska 15)
  • przy ulicy Skierki
  • przy ulicy Wileńskiej
  • w okolicach sklepu Leclerc

(ulica Balladyny jest obecnie w remoncie, ruch utrudniony)

Mapa z lokalizacją kościoła.